Operator maszyn CNC – tokarz

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na w. w stanowisku
  • Podstawowej znajomości G kodów ISO
  • Doświadczenia w pracy na maszynach z systemem sterowania Haas lub Fanuc
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego

Zadania:

  • Ustawianie maszyny na podstawie technologii i programu dostarczonego przez programistę
  • Wykonanie określonej partii produkcyjnej detali (produkcja małoseryjna)
  • Kontrola jakości wykonywanych detali
  • Gratowanie detali
  • Drobne edycje programów w razie zmian konstrukcyjnych detali
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku prac

Oferujemy:

  • Przyjazna atmosfera
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie elektroniki
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Młody zespół
  • Nowoczesny budynek z w pełni wyposażoną kuchnią oraz własnym parkingiem
  • Lekcje angielskiego, joga
  • Wsparcie coacha i warsztaty rozwoju osobistego

lub

prześlij CV wraz z listem motywacyjnym na adres:  rekrutacja@svantek.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Svantek Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Strzygłowska 81, 04-872 Warszawa) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem / złożyłam dokumentację rekrutacyjną.

processing...