Monter urządzeń elektronicznych w procesie produkcji

Oczekujemy:

  • Umiejętności lutowania
  • Zdolności manualnych przy precyzyjnych pracach montażowych
  • Znajomości obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Szybkiego uczenia się i dokładności
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Dbałości o powierzone materiały, narzędzia i stanowisko pracy
  • Zorganizowania, skrupulatności i odpowiedzialności
  • Samodzielności, wykazywania inicjatywy, umiejętności współpracy w zespole

Twoje zadania obejmować będą:

  • Montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych
  • Lutowanie elementów THT i SMD
  • Montaż kabli i wiązek
  • Obsługa narzędzi montażowych i kontrolnych
  • Obróbka chemiczna podzespołów: malowanie, zalewanie i klejenie
  • Przestrzeganie zasad procesu technologicznego oraz zasad zawartych w instrukcjach stanowiskowych i procedurach
  • Podstawowe sprawdzanie jakości wytworzonych produktów

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie elektroniki
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Młody zespół
  • Pracę w nowoczesnym budynku z w pełni wyposażoną kuchnią oraz własnym parkingiem
  • Lekcje angielskiego, zajęcia jogi;
  • Wsparcie coacha i warsztaty rozwoju osobistego

Czekamy na Ciebie!

Prześlij CV wraz z listem motywacyjnym na adres:  rekrutacja@svantek.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Svantek Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Strzygłowska 81, 04-872 Warszawa) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem / złożyłam dokumentację rekrutacyjną.

processing...