12 kwietnia 2023

Specjalista ds. marketingu
– oferta pracy

Dołącz do zespołu międzynarodowego marketingu i rozwijaj swoje umiejętności na rynku dla zaawansowanych technologii pomiaru dźwięku i wibracji.

Twój zakres obowiązków:

  • współtworzenie i aktualizacja materiałów marketingowych (ulotki, zdjęcia, katalogi, instrukcje)
  • nadzór nad produktami (oznakowanie, opakowanie, dokumentacja)
  • współpraca z podwykonawcami (sesje zdjęciowe, nagrania video)
  • współtworzenie i aktualizacja strony internetowej
  • koordynacja działań marketingowych z działem R&D
  • koordynacja działań marketingowych z dystrybutorami zagranicznymi
  • komunikacja marketingowa wewnątrz firmy

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość technicznego języka (angielski)
  • znajomość drugiego języka (niemiecki / francuski)
  • znajomość narzędzi do tworzenia materiałów marketingowych, w szczególności pakietu Adobe: Photoshop, InDesign, Premiere Pro, Ilustrator

Mile widziane:

  • znajomość Salesforce Marketing Cloud
  • wiedza z zakresu akustyki i drgań

To oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym zespole marketingowym w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój w zakresie digital marketingu oraz wykorzystania zaawansowanych narzędzi marketingowych
  • Udział w realizacji globalnych strategii marketingowych

Praca- SVANTEK
processing...